آموزش بافت فرانسوی آبشاری + عکس 1

اگر آشنایی با بافت فرانسوی دارید پس می دانید که یکی از زیباترین انواع بافت است که در طرح حای مختلف می توان روی مو آن را اجرا کرد. یکی از مل های بسیار زیبا و چشم نواز بافت فرانسوی آبشاری است که در این جا مراحل بافت آن را به شما آموزش می دهیم.

برای شروع کار موهایتان را به خوبی شانه بزنید تا صاف و مرتب شود. اگر موهای وز و درهمی دارید می توانید کمی آن را مرطوب کنید و یا از سرم مو استفاده کنید تا صاف شوند.

از جلوی سر شروع کنید یک دسته مو به اندازه ای که میخواهید بافتتان پهنا داشته باشد جدا کنید و آن را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید.

شاخه سمت راست را بر روی شاخه مرکزی قرار دهید

شاخه سمت چپ را بر روی شاخه مرکزی بیاورید.

شاخه سمت راست را بر روی شاخه مرکزی بیاورید و در این مرحله آن را رها کنید.

شاخه سمت چپ را روی شاخه مرکزی قرار دهید.

یک شاخه دیگر از کنار شاخه سمت راست بردارید.

شاخه جدید را بر روی شاخه مرکزی بیاورید و رها کنید.

شاخه سمت چپ را روی شاخه مرکزی بکشید و باز از سمت راست شاخه ای جدید بردارید و روی شاخه مرکزی بیاورید و رها کنید، این کار را تا پایان ادامه دهید.

هرچقد تعداد شاخه هایی که ایجاد می کنید بیشتر باشد بافت فرانسوی آبشاری زیباتر خواهد بود. در پایان میتوانید از بافت ساده استفاده کنید و با کش مو انتهای آن را ببندید.

انگشتانتان را لابه لای موهایتان بکشید تا مطمئن شوید جای در بین موها گره ای وجود ندارد و صاف و یک دست است. می توانید از اسپری براق کننده استفاده کنید تا زیبایی بافت بیشتر به چشم آید.

 

One Comment

  1. ممنون، خیلی خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این وب سایت در دست آماده سازی و اخذ مجوزهای لازم برای فروش محصولات می باشد. رد کردن