نقد و بررسی کرم دور چشم ایزودنس اوریاژ ارسال دیدگاه

محصولات اوریاژ در ایران توسط شرکت پوبر عرضه می شوند. یکی از محصولات این شرکت کرم دور چشم ایزودنس اوریاژ می باشد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

چروک و خطوط ریز اطراف چشم اولین نشانه های پیری پوست می باشند. همانطور که در مقاله دور چشم توضیح دادیم پوست چشم به این دلیل که ۱۰ برابر از پوست سایر نقاط صورت نازک تر است سریع تر از سایر نقاط نشانه های چروک و پیری را نمایان می کند. استفاده از محصولات مختلف در سنین مختلف می تواند این فرایند را به تاخیر بیاندازد. در کرم دور چشم ایزودنس اوریاژ از دو ماده ی کلروفنسین و فنوکسی اتانول به عنوان نگهدارنده استفاده شده است. تحقیقات نشان می دهند که ترکیبی از مواد تشکیل دهنده از جمله گلیسیرین، سدیم هیالورونیت ، دایمتیکون و لسیتین برای ترمیم پوست بسیار مفید هستند. بوتیلن گلیکول شبیه به پروپیلن گلیکول است، اما دارای بافت سبک تری می ­باشد پروپیلن گلیکول به منظور حلالیت سایر مواد تشکیل دهنده و بالا بردن جذب پوستی استفاده می ­شود. در این کرم ماده ستیل الکل دیده می ­شود؛ شاید دیدن این ماده شما را به اشتباه بیندازد که این محصول به دلیل وجود الکل پوست را تحریک می­ کند، اما باید بگوییم که برخی الکل ­ها برای پوست مفید هستند و خاصیت نرم­ کنندگی نیز دارند؛ یکی از این الکل ها ستیل الکل است. عصاره کوهی Leontopodium نقش آنتی اکسیدان دارد. هیدروکسی اتیل سلولز یک پلیمر سلولز اصلاح شده است  که به عنوان عامل ضخیم کننده استفاده می شود. تحقیقات محدودی نشان می دهند که ectoin موجود در این کرم دور چشم از پوست در برابر آسیب اشعه UVA جلوگیری می­ کند.

کرم دور چشم ایزودنس اوریاژ برای گروههای سنی مختلف مناسب می باشد.

Krowka J, Loretz L, Brzuska K, Almeida J, Diehl M, Gonsior S, Johnson A, Sellam S, Bade S, Champ S. Phenoxyethanol as a Safe and Important Preservative in Personal Care. Cosm & Toil. 2014;129(5):24-27.

Skin Pharmacology and Physiology, May 2007, pages 211–۲۱۸, and September/October 2004, pages 232–۲۳۷

CIR (Cosmetic Ingredient Review). 2006. CIR Compendium, containing abstracts, discussions, and conclusions of CIR cosmetic ingredient safety assessments. Washington DC.

[penci_review]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این وب سایت در دست آماده سازی و اخذ مجوزهای لازم برای فروش محصولات می باشد. رد کردن