نقد و بررسی کرم دور چشم ایزوفیل اوریاژ ارسال دیدگاه

محصولات اوریاژ در ایران توسط شرکت پوبر عرضه می شوند. یکی از محصولات این شرکت کرم دور چشم ایزوفیل اوریاژ می باشد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

با نگاهی به فرمولاسیون کرم دور چشم ایزوفیل اوریاژ می بینیم که محصول حاوی شی باتر است، شی لاتر خاصیت مرطوب کنندگی خوبی دارد. تحقیقات نشان می دهند که ترکیبی از مواد تشکیل دهنده از جمله گلیسیرین، سدیم هیالورونیت، دایمتیکون و لسیتین برای ترمیم پوست بسیار مفید هستند. سدیم هیالورونیت یک آب رسان بسیار قوی است که در بافت پوست وجود دارد و استفاده از این ماده در این محصول موجب می شود خطوط ریز اطراف چشم به مرور زمان از بین بروند. بوتیلن گلیکول شبیه به پروپیلن گلیکول است، اما دارای بافت سبک تری می ­باشد. پروپیلن گلیکول به منظور حلالیت سایر مواد تشکیل دهنده و بالا بردن جذب پوستی استفاده می ­شود. در کرم دور چشم ایزوفیل اوریاژ از دو ماده ی کلروفنسین و فنوکسی اتانول به عنوان نگهدارنده استفاده شده است. سدیم پلیاکریلات، پلیمر مصنوعی چند منظوره ای است که به عنوان یک عامل تثبیت کننده، جذب کننده، ضخیم کننده و نرم کننده استفاده می شود. صمغ xanthan  از مواد تشکیل دهنده طبیعی برای تقویت بافت و ایجاد ثبات امولسیون است. عصاره کوهی Leontopodium نقش آنتی اکسیدان دارد. لازم به ذکر است که چروک های عمیق تنها با بوتاکس، فیلرها و جراحی های پلاستیک قابل درمان هستند. پس با نگاهی واقع بینانه به سراغ محصولات ضد چروک بروید و به ادعای محصولات زیاد توجهی نکنید. کرم دور چشم ایزوفیل اوریاژ برای گروههای سنی مختلف مناسب می باشد.

AOEC (Association of Occupational and Environmental Clinics). 2009. AEOC exposures codes and asthmagen designation.

Krowka J, Loretz L, Brzuska K, Almeida J, Diehl M, Gonsior S, Johnson A, Sellam S, Bade S, Champ S. Phenoxyethanol as a Safe and Important Preservative in Personal Care. Cosm & Toil. 2014;129(5):24-27.

[penci_review]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این وب سایت در دست آماده سازی و اخذ مجوزهای لازم برای فروش محصولات می باشد. رد کردن