کرم اسکار رژودرم حجم ۵۵ گرم
کرم اسکار رژودرم حجم ۵۵ گرم

مشخصات

کاربرد اصلی کرم اسکار رژودرم، در درمان اسکارهای قدیمی است ولی علاوه بر آن می توان برای بهبود پینه ها، جای جوش و خارش دوران ترمیم زخم ازآن استفاده نمود. حتی کرم اسکار رژودرم می‌تواند از تشکیل اسکار پیشگیری کند. کرم اسکار رژودرم را می‌توان به عنوان یک روشن کننده پوست هم به کار برد ولی تاثیر شگفت انگیزی در جلوگیری از تغییر رنگ در محل زخم ایجاد شده دارد. هم چنین کرم اسکار رژودرم را می‌توان برای بهبود و جلوگیری از ایجاد جای بخیه به کار برد. کرم اسکار رژودرم برعکس لایه بردارهای شیمیایی با اثرات ضد التهابی که روی پوست دارد باعث لطافت و شادابی خاصی در پوست آسیب دیده می گردد.

نحوه استفاده

روش استفاده از کرم اسکار رژودرم در مشکلات مختلف، متفاوت می باشد که با توجه به اطلاعات موجود در دفترچه راهنمای محصول می توان از طریقه مصرف آن اطلاع پیدا کرد. با توجه به وجود دفترچه راهنما برای استفاده از کرم اسکار رژودرم نیازی به حضور در کلینیک و صرف وقت و هزینه‌ نمی باشد و استفاده آن برای عموم مردم آسان است. به علاوه کرم اسکار رژودرم که فرآورده‌ا‌ی غیر دارویی است و از ترکیبات طبیعی تهیه شده است، در دوران بارداری، شیردهی و برای اطفال قابل استفاده می باشد.

توضیحات

کرم اسکار رژودرم، دارای مکانیزم لایه برداری موثری در زیباسازی، پاک سازی و جوان سازی پوست می باشد. کرم اسکار رژودرم در درمان جای زخم یا همان اسکار پوستی و در همه ی مراحل درمان التهاب پوست بسیار تاثیرگذار می باشد، چه در مرحله اسکار جدی بر روی پوست و چه در مرحله تغییر رنگ ساده پوست پیشنهاد ما برای کسانی که دچار هرگونه مشکلات شایع پوستی به خصوص آسیب جدی پوست در قسمت های قابل رویت مانند دست و صورت می باشند و از وجود اثرات ناشی از این آسیب دیدگی رنج می برند کرم اسکار رژودرم می باشد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *