روش‌های ارسال

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

تهران:

سفارش‌ها در شهر تهران در صورتی که تا قبل از ساعت 14 ثبت شوند در همان روز کاری و در صورتی که بعد از آن ثبت شوند در اولین روز کاری بعد پردازش خواهند شد. پس از پردازش تا قبل از 24 ساعت سفارشات به مامور ارسال تحویل داده خواهد شد و معمولاً بین 12 تا 14 ساعت به دست مشتری خواهد رسید. در روزهای تعطیل ارسال سفارشات انجام نمی شود. همچنین امکان تحویل سفارش در محل داروخانه وجود دارد.

هزینه ارسال سفارشات در تهران به شرح زیر است:
ارسال عادی با سرویس لینک اکسپرس: ۹۵۰۰ تومان
ارسال فوری بین ساعات ۹ الی ۱۷(۲ ساعته): ۱۹۵۰۰ تومان
ارسال مرسولات سنگین یا نیمه سنگین ( بالای ۵ کیلو گرم و ابعاد بیشتر از ۲۵ در ۲۵ در ۲۵): ۲۵۰۰۰ تومان
_تعداد بالای ۱۰ عدد شیرخشک معادل نیمه سنگین محسوب می شوند

سایر شهرستانها

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، 2 تا 4 روز بعد و از طریق پست پیشتاز وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.
نکات:

– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی بهرو، با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی ازسفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

– هزینه ارسال برای سایر شهرستان های استان تهران و سایر استان ها براساس تعرفه پست است.

ارسال مرسولات سنگین یا نیمه سنگین ( بالای ۵ کیلو گرم و ابعاد بیشتر از ۲۵ در ۲۵ در ۲۵): ۲۵۰۰۰ تومان
_تعداد بالای ۱۰ عدد شیرخشک معادل نیمه سنگین محسوب می شوند

– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت محصول باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

— لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی محصول، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری محصولات دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن محصول توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

– هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل محصول تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@behroo165.com به بهرو اطلاع دهید.