تضمین اصالت محصول

بهرو؛ فقط محصول اصلی

بهرو اصالت همۀ محصولاتش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که بهرو برای تامین محصولات ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می توانند مطمئن باشند که محصول دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از بهرو خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات محصول را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت محصول تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت محصول را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از محصولات موجود در ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

بهرو؛ فقط گارانتی اصلی

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت بهرو توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران تهیه شده و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه محصولات مشمول گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی بوده و در صورتی که در حین استفاده با ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت وارد کننده و تولید کننده مربوطه است و بهرو هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه محصولاتی که در بهرو عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان محصول کار کرده و یا غیر اصلی در سایت بهرو به فروش نمی‌رسد. از این رو است که بهرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.